Rezervovať

Tokajský domček

O nás

O nás

Sme malý rodinný podnik, ktorý si ctí odkaz svojich predkov. Preto naše ubytovanie je kombináciou pohodlia modernej doby a romantického štýlu starých vinohradníckych domov. 

Chceme, aby ste si oddýchli od zhonu a v pokoji si vychutnali čaro Tokajskej vinohradníckej oblasti. Tradíciu dorábania kvalitného tokajského vína udržuje aj naša rodina. 

Popri kvalitnom ubytovaní Vám teda ponúkame možnosť nahliadnuť do života tokajských vinárov. Spolu s ďalšími rodinami v Malej Tŕni vyrábame poctivé domáce tokajské víno pre vlastné potešenie a potrebu. 

Radi sa s Vami podelíme o kúsok nášho čarovného tokajského sveta na juhovýchode Slovenska.

Ochutnávka vína v tokajskej gazdovskej pivnici

Tokajská vinohradnícka oblasť sa môže pochváliť unikátnymi gazdovskými pivnicami, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku! Každá z nich je zaujímavá a dýcha históriou. Gazdovské pivnice v Malej Tŕni existujú od stredoveku. 

Sú postavené z miestnej horniny – tufy a charakterizuje ich výnimočná štruktúra s nezameniteľnou atmosférou. Objavte poklady tokajskej vinohradníckej oblasti v jedinečných priestoroch, ktoré Vám ponúknu omnoho viac, než len vynikajúce víno. 

V prípade záujmu je potrebné kontaktovať ubytovanie s uvedenou požiadavkou, keďže služba sa objednáva vopred.