Skip to content
Menu

O nás

O nás

Sme malý rodinný podnik, ktorý si ctí odkaz svojich predkov. Preto naše ubytovanie je kombináciou pohodlia modernej doby a romantického štýlu starých vinohradníckych domov.

Chceme, aby ste si oddýchli od zhonu a v pokoji si vychutnali čaro Tokajskej vinohradníckej oblasti. Tradíciu dorábania kvalitného tokajského vína udržuje aj naša rodina.

Popri kvalitnom ubytovaní Vám teda ponúkame možnosť nahliadnuť do života tokajských vinárov. Spolu s ďalšími rodinami v Malej Tŕni vyrábame poctivé domáce tokajské víno pre vlastné potešenie a potrebu.

Radi sa s Vami podelíme o kúsok nášho čarovného tokajského sveta na juhovýchode Slovenska.

Exteriér 7
Exteriér 10
Vinič 3

Ochutnávka vína v tokajskej gazdovskej pivnici

Tokajská vinohradnícka oblasť sa môže pochváliť unikátnymi gazdovskými pivnicami, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku! Každá z nich je zaujímavá a dýcha históriou. Gazdovské pivnice v Malej Tŕni existujú od stredoveku.

Sú postavené z miestnej horniny – tufy a charakterizuje ich výnimočná štruktúra s nezameniteľnou atmosférou. Objavte poklady tokajskej vinohradníckej oblasti v jedinečných priestoroch, ktoré Vám ponúknu omnoho viac, než len vynikajúce víno.

V prípade záujmu je potrebné kontaktovať ubytovanie s uvedenou požiadavkou, keďže služba sa objednáva vopred.